Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Levha Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yassı Çubuklar
-
Paslanmaz çelik boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuklar
-
paslanmaz çelik yassı şeritler
-
Paslanmaz Çelik Köşebent
-
Boyalı Galvanizli Çelik Rulo
-
PPGL Çelik bobin
-
Galvanizli Demir Boru
-
GI Sac Bobin
-
Karbon Çelik Profiller
-
Alaşımlı Çelik Dikişsiz Boru
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
anahtar kelimeler [ stainless steel plate sheet ] eşleşme 211 Ürünler.
Gıda Sanayi ve İnşaat İçin Yüksek Mukavemetli Düşük Fiyat Paslanmaz Çelik Sac Levha (304 321 316L 310S 904L)
| Malzeme: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Yüzey: | No.1/2b/Ba/Saç Çizgisi/Cilalı/Ayna/8K/Renkli |
| Spesifikasyon: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
201 202 304 316 316l 321 310S 409 430 904l 304l Inox Plaka 4x8 Ft Duvar Kaplamaları için Parlak paslanmaz çelik Sac
| Malzeme: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Yüzey: | No.1/2b/Ba/Saç Çizgisi/Cilalı/Ayna/8K/Renkli |
| Spesifikasyon: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Yüksek kaliteli özel plak paslanmaz çelik 316 430 Sınıf yıldızlı oteller için yaygın olarak kullanılan alışveriş merkezleri ve diğer yerler
| Malzeme: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Yüzey: | No.1/2b/Ba/Saç Çizgisi/Cilalı/Ayna/8K/Renkli |
| Spesifikasyon: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Galvanizli PPGL Çelik Rulo Renk Kaplı Boyalı Çatı Kaplama Sayfası Sıcak Daldırma Çinko
| İsim: | renkli galvanizli rulo/levha/levha |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM |
| Seviye: | DX51D,DX52D,S350GD,S550GD |
Ön Boyalı PPGL Çelik Levha Ruloları Aluzinc Renkli Kaplama 2000mm
| İsim: | mavi renk galvanizli bobin/levha/plaka |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM |
| Seviye: | DX51D,DX52D,S350GD,S550GD |
Mini Pul Çinko Kaplı GI Sac Bobin DX5D DX52D DX53D
| İsim: | Gl/Galvanzied Çelik Rulo/Şerit/Plaka/ Kabuk |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM |
| Seviye: | DX51D,DX52D,S350GD,S550GD |
Boyalı Galvanizli PPGL Çelik Rulo 0.4mm Renkli Kaplamalı
| İsim: | yeşil renk galvanizli bobin/levha/plaka |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM |
| Seviye: | DX51D,DX52D,S350GD,S550GD |
Soğuk Haddelenmiş PPGL Galvanizli Çelik Rulo Ral Boyalı Boyalı Sıcak Daldırma Dx51d SGCC
| İsim: | SPCC Uzm Uz DC01 DC02 DC03 DC04 St12 St13 |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS, En |
| Seviye: | Nm 400, Nm 450, Nm 500, Nm 550 |
275g/M2 GI Sac Rulo S250 S280 S320GD Boyalı Galvanizli Çelik Rulo
| İsim: | Gl/Galvanzied Çelik Rulo/Şerit/Plaka/ Kabuk |
|---|---|
| standart: | AISI, ASTM |
| Seviye: | SGCC / Dx51d ASTM A653 |
S550GD Çelik Pvc Film Çelik Sac Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Rulo 914mm Sıcak Haddelenmiş
| İsim: | Sıcak Haddelenmiş PPGI Rulolar |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM |
| Seviye: | DX51D,DX52D,S350GD,S550GD |

