Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Levha Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yassı Çubuklar
-
Paslanmaz çelik boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuklar
-
paslanmaz çelik yassı şeritler
-
Paslanmaz Çelik Köşebent
-
Boyalı Galvanizli Çelik Rulo
-
PPGL Çelik bobin
-
Galvanizli Demir Boru
-
GI Sac Bobin
-
Karbon Çelik Profiller
-
Alaşımlı Çelik Dikişsiz Boru
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
anahtar kelimeler [ stainless steel plate sheet ] eşleşme 211 Ürünler.
410 420 2B 2D Paslanmaz Çelik Rulo Şerit Metal Dekoratif Soğuk Haddelenmiş Sert Düz
| İsim: | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM, JIS, DIN, GB |
| Seviye: | 201 202 304 304l 316 316l 430 |
200mm ASTM JIS Paslanmaz Çelik Sac Rulo Rulo SUS 301 310 410 430
| Malzeme: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Yüzey: | No.1/2B/BA/Saç Çizgisi/Cilalı/Ayna/8K/Renk |
| Şartname: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Paslanmaz çelik renk çelik kiremit üreticileri çatı rengi çelik kiremit rengi çelik korozyona dayanıklı dalgalanmış levha
| Zn Kaplama: | 30-600 gr/m2 |
|---|---|
| Kalınlığı: | Özel Hizmet |
| Paketleme: | Standart denize uygun ihracat ambalajı veya müşterinin isteğine göre |
SGS Sertifikalı Paslanmaz Metal Yaprak 201 304 316 409 0.2mm Özel
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF, EXW, vb. |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik Çelikler |
| Yüzey Dönüşümü: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, vb. |
4x8 paslanmaz çelik levhası paslanmaz çelik levhası platting ayna kazıması asansör için paslanmaz çelik levhası
| Yüzey Dönüşümü: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, vb. |
|---|---|
| Türü: | levha levha |
| Genişliği: | Rica olarak |
AISI ASTM 2b Ba Fırçalı Ayna 201 202 301 304 304L Alüminyum Levha Karbon Çelik Galvanizli Paslanmaz Çelik Çatı Sayfası
| Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM, JIS, EN, GB |
| Sınıf: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
6mm Karbon Çelik Profiller Deniz Sınıfı Sıcak Haddelenmiş A36 Çelik Levha
| İsim: | Dx51d Dx52D Dx53D Deniz Sınıfı Karbon Çelik Levha/Bobin/Sac |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM |
| Seviye: | Q195/Q235/Q235b/Q345/A36/SS400 |
Yüksek kaliteli, yüksek standartlı ve uygun maliyetli paslanmaz çelik plaka -304 gıda sınıfı - çok renkli seçilebilir
| Malzeme: | talebe göre |
|---|---|
| Yüzey: | No.1/2b/Ba/Saç Çizgisi/Cilalı/Ayna/8K/Renkli |
| Spesifikasyon: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
OEM ODM 6mm Hafif Karbon Çelik Yaprak Taşı 345B Q345C Q345DU bina bileşenleri, konteynerler, kutular, fırın için kullanılır
| Adı: | Karbon Levha / Levha |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, DIN, EN |
| Sınıf: | A36 Q235 Q345 Q275 Q255 1020 |
600g/M2 Gi Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Rulo Sac SGLCD SGLC490 SGLC570
| İsim: | DX51D Galvanizli Çelik Levha |
|---|---|
| standart: | AISI, JIS, TR |
| Seviye: | SGLCD/SGLC490/SGLC570 |

