Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Levha Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yassı Çubuklar
-
Paslanmaz çelik boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuklar
-
paslanmaz çelik yassı şeritler
-
Paslanmaz Çelik Köşebent
-
Boyalı Galvanizli Çelik Rulo
-
PPGL Çelik bobin
-
Galvanizli Demir Boru
-
GI Sac Bobin
-
Karbon Çelik Profiller
-
Alaşımlı Çelik Dikişsiz Boru
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
anahtar kelimeler [ stainless steel plate sheet ] eşleşme 211 Ürünler.
201 J1 J2 J3 304 316 paslanmaz çelik Plakalar 0.2mm 0.5mm 1mm 2mm 3mm kalınlığında tencere Paslanmaz Çelik Levhalar Gıda Sınıfı
| Malzeme: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Yüzey: | No.1/2b/Ba/Saç Çizgisi/Cilalı/Ayna/8K/Renkli |
| Spesifikasyon: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Yüksek Kaliteli ASTM Paslanmaz Çelik Levha 304L 304 321 316L 310S 2205 430 Soğuk/Sıcak haddelenmiş/Paslanmaz Çelik Levha
| Malzeme: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Yüzey: | No.1/2B/BA/Saç Çizgisi/Cilalı/Ayna/8K/Renk |
| Şartname: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Yüksek Kaliteli ss levha 4mm 8mm 12mm 18mm 20mm No.1 BA 4k 8k Bitmiş 201 304 316L 316Ti 310S paslanmaz çelik levha fiyatı
| Malzeme: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Yüzey: | No.1/2b/Ba/Saç Çizgisi/Cilalı/Ayna/8K/Renkli |
| Spesifikasyon: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Dekorasyon için Renk Kaplı Galvalume Ppgl Çelik Rulo Levhalar 750mm
| İsim: | renkli galvanizli rulo/levha/levha |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM |
| Seviye: | DX51D,DX52D,S350GD,S550GD |
Standart Astm Alüminyum plaka özelleştirilmiş uzunluk 5083 5052 6061 7083
| Sertifika: | ISO, SGS, BV, vb. |
|---|---|
| Paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket veya Gerektiği Gibi. Standart Denize Uygun Ambalaj |
| Türü: | ss levha Levha |
201 430 304 316 Ss Yaprak 10 mm kalınlığında düz
| Uzunluk: | Özel |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C, vb. |
Soğuk Haddelenmiş 4K 8K Ayna Bitmiş Plaka Kalınlığı 0.2-3mm Parlayan Yüzey Yüksek Mukavemetli Paslanmaz Çelik Sac
| İsim: | Paslanmaz çelik sac |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM,JIS, EN,GB |
| Seviye: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
0.3-3mm Kalınlık Soğuk Haddelenmiş Saclar ASTM A240 Saç Çizgisi BA 8K Mutfak Gereçleri için Yüzey Paslanmaz Çelik Levha
| Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM, JIS, EN, GB |
| Sınıf: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
195 Q235 Q345 GI Sac Rulo 508mm-610mm Çinko Kaplı Plaka
| İsim: | G90 Gi Sac Çinko Kaplı Galvanizli Çelik Levha |
|---|---|
| standart: | AISI, JIS,EN,BIN |
| Seviye: | SGCC/Sgcd/Dx51d/S350gd.. |
0,3 mm 5 mm Karbon Çelik Profiller Plaka ASTM A36 St37 St42
| İsim: | Karbon Levha/Plaka |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, DIN, EN |
| Seviye: | A36 Q235 Q345 Q275 Q255 1020 |

