Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Levha Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yassı Çubuklar
-
Paslanmaz çelik boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuklar
-
paslanmaz çelik yassı şeritler
-
Paslanmaz Çelik Köşebent
-
Boyalı Galvanizli Çelik Rulo
-
PPGL Çelik bobin
-
Galvanizli Demir Boru
-
GI Sac Bobin
-
Karbon Çelik Profiller
-
Alaşımlı Çelik Dikişsiz Boru
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
Demir Çelik Metal açı kesimi 60 derece Galvanize Standart Boyutlar Sıcak olarak yuvarlanmış Karbon Çelik Üst Kalite Melek Demir
| Manyetik özellikler: | manyetik olmayan |
|---|---|
| uzunluklar: | 1.0m-6.0m veya özelleştirilmiş |
| Ağırlık: | Hafif |
Pas Dayanıklılığı Soğuk Dökümlü Paslanmaz Çelik L Şekilli Köşeli Çubuk
| Teknik: | Soğuk olarak yuvarlanmış, sıcak olarak yuvarlanmış, kalıplanmış |
|---|---|
| Eşit Açı Boyutu: | 20×20mm ila 200×200mm. |
| Yüzey: | Siyah/Parlak/Parlak |
Tam Spesifikasyonlar 304/316/321/309/310 Müşteri Örnekleri için Yapılandırmak İçin Yumuşatılmış Paslanmaz Çelik Yuvarlak Kare Çubuk/Bar
| Genişliği: | 1000/ 1219/ 1500/ 1800 mm/ 2000 mm |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Ödeme Süresi: | %30 T/T Avansı + %70 Bakiye |
Üreticiler, toptan döşenmiş alüminyum plaka yalıtım alüminyum bobin alüminyum plaka baskı tipi geniş dalgalanmış 850
| Çinko Kaplama: | 60-275 gr/m2 |
|---|---|
| Ürün Türü: | Sac / Rulo |
| Malzeme: | galvanizli demir |
Çeşitli uygulamalar için Zn kaplama ile özel sıcak döven galvanizli demir levha bobini
| Kalınlığı: | Özel Hizmet |
|---|---|
| Paketleme: | Standart denize uygun ihracat ambalajı veya müşterinin isteğine göre |
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
Paslanmaz çelik renk çelik kiremit üreticileri çatı rengi çelik kiremit rengi çelik korozyona dayanıklı dalgalanmış levha
| Zn Kaplama: | 30-600 gr/m2 |
|---|---|
| Kalınlığı: | Özel Hizmet |
| Paketleme: | Standart denize uygun ihracat ambalajı veya müşterinin isteğine göre |
Paslanmaz çelik açı çubuğu makine damgası üretmek ve fabrika fiyatı için toleransları zorlamak için kaynak
| Yüzey: | Siyah/Parlak/Parlak |
|---|---|
| Manyetik özellikler: | manyetik olmayan |
| Teknik: | Soğuk olarak yuvarlanmış, sıcak olarak yuvarlanmış, kalıplanmış |
Çaplı demir çubuklar/sıcak yuvarlanmış MS Angel çelik profilleri/eşit veya eşit olmayan çelik açılı çubuklar 20 25 30 35 40 mm
| Açı Uzunluğu: | 20mm 25mm 30mm 40mm 50mm 60mm 75mm |
|---|---|
| Korozyon Direnci: | Yüksek |
| Pas Dayanımı: | - Evet. |
En iyi fiyat ve en iyi tedarikçi, inşaat için en iyi fiyat ve en iyi tedarikçi
| Bitiricilik: | Asitleme Bitirme |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Sıcak Daldırma Galvanizli / Siyah / Boyalı |
| Korozyon Direnci: | Yüksek |
Paslanmaz çelik yuvarlak çubuk 431 parlak olmayan çubuk 431 paslanmaz çelik çubuk korozyon direnci Standart ambalaj paketi
| Korozyon Direnci: | Yüksek |
|---|---|
| İşletme Türü: | üretici |
| Paketleme: | Standart Denizcilik Paketi |

