Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Levha Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yassı Çubuklar
-
Paslanmaz çelik boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuklar
-
paslanmaz çelik yassı şeritler
-
Paslanmaz Çelik Köşebent
-
Boyalı Galvanizli Çelik Rulo
-
PPGL Çelik bobin
-
Galvanizli Demir Boru
-
GI Sac Bobin
-
Karbon Çelik Profiller
-
Alaşımlı Çelik Dikişsiz Boru
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
Çin Tedarikçi aisi 304 316 paslanmaz çelik fiyatları bobinler
| İşletme Türü: | üretici |
|---|---|
| Ağırlık: | 5-8 Ton/Bobin |
| stok: | 10000 ton |
Soğuk olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik bant bobinleri Endüstriyel uygulamalar için çeşitli yüzey işlemleri
| Form: | Bobin, Şerit vb. |
|---|---|
| Ödeme: | T/T%30 Mevduat+%70 Bakiye |
| Süreç: | sıcak haddelenmiş |
Poliş Yüksek Basınçlı SS çelik boru 201 304 316/L kaynaklı/iğneli/erw paslanmaz çelik boru Tech 0.049-0.375 Duvar
| Hizmet: | kesme, parlatma |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | Ayda 100000 Ton/Ton |
| Renk: | Gümüş, Bakır, |
Çeşitli Dönüşümlü Paslanmaz Çelik Bobin Yumuşak/Yarı Sert/Tam Sert Özel Uzunluk 1000mm-2000mm Geniş
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş/Sıcak Haddelenmiş |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | NO.1/2B/BA/NO.4/HL/8K |
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
Çeşitli boyutlarda ve şekillerde sınıf yuvarlak ve kare paslanmaz çelik boru Çin tarafından güzel bir fiyatla tedarik edilir
| stok ya da değil: | Yeterli stok |
|---|---|
| Türü: | Paslanmaz çelik boru |
| Şekli: | Yuvarlak, Kare |
30-600 g / m2 Sink kaplamalı Sıcak Dökme kromlu GI Çelik Yaprak Bobinleri Paslanmaz Çelik Gürültülü Paneller Kesilebilir
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±1 |
| Sınıf: | SGCC, DX51D, SGCH, Q235, Q195, Q345, vb. |
Endüstriyel Kalite Özel 201 202 301 304 304L 321 316 316L Paslanmaz Çelik Özel Boyut için Düzgün Yuvarlak Şekil
| Renk: | Gümüş, Bakır, |
|---|---|
| Kaynak hattı tipi: | ERW |
| Tüp Boyutu: | Dış Çap(4-190mm)*WT(0,5-15mm) |
Yeterli stok Yüksek Kaliteli Galvanizli/Sıcak/Soğuk Laslı Paslanmaz Çelik/Karbon Çelik/Gi Gl Dikişsiz/Welde Kare Boru
| Hizmet: | kesme, parlatma |
|---|---|
| stok ya da değil: | Yeterli stok |
| Üretim Kapasitesi: | Ayda 100000 Ton/Ton |
Sıcak Satış Paslanmaz Çelik Boru Özel boru / boru 304pipe / 304 90 derece Eldiven kaynak flens ile
| Üretim teknolojisi: | Soğuk Çekilmiş/Soğuk Haddelenmiş |
|---|---|
| Kaynak hattı tipi: | ERW |
| Sınıf: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 347, 310S, 904L, vb. |
Fabrika 201 202 301 304 304L 321 316 316L Endüstriyel Uygulamalar için mükemmel doğruluk yuvarlak paslanmaz çelik boru
| duvar kalınlığı: | 0,049 İnç - 0,375 İnç |
|---|---|
| Üretim teknolojisi: | Soğuk Çekilmiş/Soğuk Haddelenmiş |
| Türü: | Paslanmaz çelik boru |

