Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Levha Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yassı Çubuklar
-
Paslanmaz çelik boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuklar
-
paslanmaz çelik yassı şeritler
-
Paslanmaz Çelik Köşebent
-
Boyalı Galvanizli Çelik Rulo
-
PPGL Çelik bobin
-
Galvanizli Demir Boru
-
GI Sac Bobin
-
Karbon Çelik Profiller
-
Alaşımlı Çelik Dikişsiz Boru
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
anahtar kelimeler [ stainless steel plate sheet ] eşleşme 211 Ürünler.
ASTM AISI Paslanmaz Sac Levha 600mm 310S 317L 347 904L 321
| Malzeme: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Yüzey: | No.1/2b/Ba/Saç Çizgisi/Cilalı/Ayna/8K/Renkli |
| Spesifikasyon: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
ASTM AISI Ss 310 Paslanmaz Çelik Levha Sac 430 904L Galvanizli Bakır
| İsim: | 430 Paslanmaz Çelik Sac |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM |
| Seviye: | 430 |
BV Sertifikalı Paslanmaz Çelik Yaprak 10mm 410 420J1 420J2 430 Acero Inoxidable 304
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik Çelikler |
|---|---|
| Paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket veya Gerektiği Gibi. Standart Denize Uygun Ambalaj |
| Yüzey Dönüşümü: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, vb. |
Çinko kaplı metal çelik NO 1 paslanmaz levha levha Z275 26 kalibre galvanizli
| Uzunluk: | Özel |
|---|---|
| İşleme Teknolojisi: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş, vb. |
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, JIS, GB |
NO 4 ISO Sertifikalı Paslanmaz Çelik Yaprak Plaka 1mm Endüstriyel
| İşleme Teknolojisi: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş, vb. |
|---|---|
| Genişliği: | Rica olarak |
| Sertifika: | ISO, SGS, BV, vb. |
BA 20mm kalınlığı 316 paslanmaz çelik plaka kesilmiş kenar
| Sertifika: | ISO, SGS, BV, vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Genişliği: | Rica olarak |
Astm 0.5mm Mühendislik için Soğuk Lastikli Paslanmaz Çelik Plakası
| Paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket veya Gerektiği Gibi. Standart Denize Uygun Ambalaj |
|---|---|
| İşleme Teknolojisi: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş, vb. |
| Kalınlığı: | Rica olarak |
310S 310Si2 paslanmaz çelik levha sıcak yuvarlanmış yüksek sıcaklığa dayanıklı
| türü: | levha levha |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0.1mm-150mm |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF, EXW, vb. |
316 316L Paslanmaz Çelik Yaprak Platı Genişliği 1000mm-3000mm FOB
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Standart: | ASTM A240, JIS G4304, G4305, GB/T 4237, GB/T 8165 |
3000mm SS 304 316 Paslanmaz Çelik Tel Ağı Yuvarlak Delik Perforasyonlu Yaprak Metal
| Yüzey Dönüşümü: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, vb. |
|---|---|
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF, EXW, vb. |
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, JIS, GB |

