Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Levha Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yassı Çubuklar
-
Paslanmaz çelik boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuklar
-
paslanmaz çelik yassı şeritler
-
Paslanmaz Çelik Köşebent
-
Boyalı Galvanizli Çelik Rulo
-
PPGL Çelik bobin
-
Galvanizli Demir Boru
-
GI Sac Bobin
-
Karbon Çelik Profiller
-
Alaşımlı Çelik Dikişsiz Boru
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
anahtar kelimeler [ stainless steel plate sheet ] eşleşme 211 Ürünler.
Sanayi için Cilalı Saç Çizgisi Paslanmaz Çelik Levha Sac 321 SS 2000mm
| Adı: | 430 Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM |
| Sınıf: | 430 |
Duvar Kaplamaları İçin Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha Sac Dekoratif 304 Parlak Yüzey
| Malzeme: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Yüzey: | No.1/2b/Ba/Saç Çizgisi/Cilalı/Ayna/8K/Renkli |
| Spesifikasyon: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
6mm 7mm 8mm soğuktan yuvarlanmış paslanmaz çelik plaka BA
| Yüzey Dönüşümü: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, vb. |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, JIS, GB |
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
Gb Standart Kalın Paslanmaz Çelik Plak 16 Ölçüm 18 Ölçüm 20 4x8 201 430 316 2b Ayna
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF, EXW, vb. |
|---|---|
| Türü: | ss levha Levha |
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C, vb. |
201 202 8K Paslanmaz Çelik Levha Sac Rulo 10mm Soğuk Haddelenmiş
| İsim: | Paslanmaz çelik sac |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM,JIS, EN,GB |
| Seviye: | 301L, 304, 301, 304l, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
SUS310 Paslanmaz Çelik Levha Sac 0,5 mm - 50 mm ASTM JIS
| İsim: | 310 Paslanmaz Çelik Sac |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM |
| Seviye: | 310 |
304 316 Paslanmaz Çelik Levha Sac Soğuk Haddelenmiş 2B Finish 15mm
| İsim: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM, JIS, EN, GB |
| Seviye: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
Dubleks 201 409 Paslanmaz Çelik Levha Sac 2000mm Soğuk Haddelenmiş
| İsim: | Paslanmaz çelik sac |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM,JIS, EN,GB |
| Seviye: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
AISI ASTM SUS Paslanmaz Çelik Levha Sac Ba 2b Hl 8K 201 321 Süslemek İçin
| Malzeme: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Yüzey: | No.1/2b/Ba/Saç Çizgisi/Cilalı/Ayna/8K/Renkli |
| Spesifikasyon: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
ASTM AISI Paslanmaz Çelik Levha Sac 100mm 310S 317L İnce Cilalı
| Malzeme: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Yüzey: | No.1/2b/Ba/Saç Çizgisi/Cilalı/Ayna/8K/Renkli |
| Spesifikasyon: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |

